Depilacja laserowa budzi coraz większe zainteresowanie. Na stale może usunąć problem owłosienia. Czy jest to bolesne? Dlaczego za najlepszą metodę na świecie uważa się innowacyjną technologię lasera Vectus?


LASER DO DEPILACJI VECTUS – NAJPOPULARNIEJSZY MODELDepilacja laserowa Vectus.

Ze względu na użycie technologii Skintel, Advanced Contant Contact Cooling i Photon Recykling, diodiowy laser do depilacji Vectus działa bezpiecznie i szybko. Wystarczy kilka lub kilkanaście minut, żeby pozbyć się owłosienia, nie tworząc blizn, zranień i innych mankamentów.

Czytnik Skintel określa poziom melatoniny, dzięki czemu można łatwo dostosować natężenie lasera. Advanced Contant Cooling kojąco chłodzi ciało, a Photon Recycling pracuje przy wykorzystaniu światła odbijanego od skóry. Stawiając na ten model, zapewnione zostaje bezpieczeństwo pacjentów, zdrowie zarówno ich naskórka, jak i wszystkich narządów wewnętrznych.

Certyfikat FDA potwierdza jakość oraz skuteczność modelu. Aktywna głowica usuwa owłosienie nawet przy trudnych przypadkach takich jak hirsutyzm u kobiet. Nie przyczynia się do przegrzania ciała, a fala, którą emituje ma długość 810 nm. Depilacja laserowa polecana jest każdemu

WRASTAJĄCE WŁOSKI – PROBLEM PRZED ZABIEGIEM

Wrastające włoski są problemem wielu kobiet, które golą się np. jednorazową maszynką lub depilatorem elektrycznym. Cienkie w procesie rośnięcia włosy nie mogą przebić się przez grube i szorstkie warstwy skóry, regularnie podrażniane. Skutkiem tego jest pojawianie się pod skórą czarnych kręconych kółeczek, będących właśnie niewyrośniętymi włosami. Dla pań, które lubią  plażować lub po prostu cieszyć się wygodą letnich ubrań, to krępujące i nieestetyczne. Jeśli zdecydujemy się na laserowe usunięcie owłosienia, problem minie. Ale to tylko jedna z zalet nowoczesnego rozwiązania.

Depilacja laserowa Gdynia – Zapomnij o goleniu i depilacji raz na zawsze!

DEPILACJA LASEROWA – NAJWAŻNIEJSZE PLUSY

Depilacja laserowa jest trwała i skuteczna – usunie owłosienie nawet w najbardziej delikatnych miejsc ciała.
Tak samo jak można usunąć włosy na plecach, tak samo jest możliwa np. depilacja laserowa bikini. Pozostałe miejsca to:

  • nogi
  • pośladki
  • szyja i kark
  • brzuch
  • wąsik
  • pachy

Depilacja laserowa jest bezpieczna, nie spowoduje podrażnień, nie wystąpi też zapalenie mieszków włosowych. W pełni pomoże zachować zdrowie ciała i organizmu, nawet u osób z najbardziej zaawansowanym i gęstym owłosieniem.

Depilacja laserowa w konsekwencji zwiększy też pewność siebie i komfort codziennego funkcjonowania – zwłaszcza u kobiet w okresie wiosenno-letnim i tych, które lubią spędzać aktywnie czas na basenie.

DEPILACJA LASEROWA – PRZECIWWSKAZANIA SĄ JASNO OKREŚLONE

Tak jak większość zabiegów, tak depilacja laserowa przeciwwskazania ma jasno wytyczone – zapobiega to ryzyku popełnienia błędu, wystąpieniu powikłań oraz niepożądanych skutków.

Z zabiegu nie powinny korzystać kobiety w ciąży i w okresie laktacji, osoby przyjmujące antybiotyki, chorzy na nowotwory czy zmagający się ze stanami zapalnymi skóry. Dotyczy to każdej infekcji wirusowej, bakteryjnej i grzybicznej. Skłonność do występowania alergii, wysypek, zaczerwienień i podrażnień również może wykluczyć z zabiegu.

„Poważnym przeciwwskazaniem jest także świeża opalenizna, dlatego warto poddać się laserowi w chłodniejszych porach, np. zimą. Wcześniej skonsultujmy swoją sytuację z lekarzem” – mówi Alicja Bernard, kosmetolog z Clinica Cosmetologica

CZY DEPILACJA LASEROWA BOLI? – PRZEBIEG I PIELĘGNACJADepilacja laserowa ciała - Vectus.

Coraz więcej osób pytając czy depilacja laserowa boli, liczy się z tym, że może wywoływać dyskomfort. Depilacja laserowa pach przyniesie inne odczucia niż np. głowica działająca w okolicach bikini. Przed rozpoczęciem całego procesu nie stosuje się znieczulenia, ponieważ sam ból nie jest odczuwalny. Pozostałe reakcje zależą od indywidualnej wrażliwości ciała – u każdego jest ona inna.

Po zakończeniu zabiegu warto wspomóc się pielęgnacją z naturalnych kremów lub balsamów. Polecane są ekstrakty z roślin, panthenol, nawilżająca kofeina i  kwas askorbinowy. Wymienione składniki działają kojąco, odżywczo i regenerująco. Jeśli decydujemy się na kontakt ze słońcem, wysokie filtry przeciw promieniowaniu ultrafioletowemu są konieczne.

DEPILACJA LASEROWA – OPINIE, KTÓRE PRZYCIĄGAJĄ UWAGĘ

Depilacja laserowa opinie ma ze strony pacjentek bardzo dobre, ponieważ efekt jest widoczny już po pierwszym zabiegu. Mimo, że wymagają one powtórzeń – od 4-10 razy, żadna z kobiet nie czuła się zniechęcona. Dla skuteczności jaką daje laserowa depilacja warto trochę poczekać – zdaniem doświadczonych kobiet, powtarzanie zabiegów jest przy codziennym goleniu i tak dużym komfortem.