Depilacja laserowa laserem Vectus

depilowanie pośladkówW dzisiejszej rzeczywistości panuje moda na perfekcjonizm i to taki, który można dostrzec od razu. Często chodzi o wygląd. I to nie byle jaki, ale nienaganny i zgodny z obecnymi normami społeczeństwa. Aby im sprostać kobiety oraz mężczyźni sięgają po różne, dostępne produkty poprawiające urodę. Ważnym wymogiem jaki muszą spełnić jest odpowiednio wydepilowane ciało. O ile mężczyźni aż tak nie muszą się tym przejmować, o tyle płeć piękna jest pod tym kątem krytycznie oceniana, Firma Palomar stworzyła laser Vectus, który w bezpieczny, skuteczny i szybki sposób usuwa zbędne owłosienie z każdej części ciała. Jest idealny dla wszystkich typów skóry i kolorów włosów. Jego działanie opiera się na użyciu wiązki światła emitowanej przez specjalną głowicę lasera. Światło wnika w skórę i oddziałuje na melaninę, naturalny barwnik skóry i włosa, osłabiając i niszcząc włos wraz z mieszkiem włosowym. Dzięki temu depilacja jest trwała, a włoski nie odrastają. Należy jednak powtórzyć zabieg co 1 lub 2 miesiące. Za pierwszym razem zniszczeniu ulegają jedynie włoski będące w fazie wzrostu. Powtarzając zabieg usuwamy resztę włosków, dzięki czemu później możemy cieszyć się gładką skórą na stałe.

DepilacjaVectus – Depilacja Laserowa Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: +48 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Technologie zawarte w laserze Vectus, które zapewniają bezpieczeństwo, skuteczność, szybkość i bezbolesność zabiegu:

  • Inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Za jego pomocą parametry lasera są dostosowywane odpowiednio do poziomu melaniny w skórze. Laser ustawiany jest indywidualnie do pacjenta, dzięki czemu wzrasta skuteczność usunięcia wszystkich włosków a maleje ryzyko poparzenia skóry. Vectus został zaaprobowany przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków i otrzymał certyfikat FDA, który gwarantuje bezpieczeństwo podczas zabiegu.
  • Zaawansowany system chłodzenia Advanced Cooling – System odpowiada za komfort i bezpieczeństwo pacjenta. Głowica, usuwając włoski jednocześnie chłodzi skórę zarówno przed, w trakcie i po zabiegu. Dzięki temu ta metoda depilacji jest całkowicie bezbolesna. Niewielki dyskomfort mogą jednak odczuć osoby o niskim progu bólu. Ta technologia redukuje również ryzyko wystąpienia poparzeń.
  • Technologia Photon Recycling – Zapewnia wysoką skuteczność i skraca długość zabiegu. Polega na ponownym użyciu światła odbitego od skóry. Głowica posiada wbudowane niewielkie lusterka, dzięki którym światło odbite od skóry może ponownie trafić w głąb komórek tym razem w 100%, Vectus przewyższa pod tym względem inne lasery, które podczas zabiegu ,,marnują” około 80% wiązki lasera, co sprawia, że zabieg musi trwać dłużej, Depilacja laserem Vectus trwa zaledwie kilka minut nawet na dużym obszarze ciała np. na plecach.

Wskazania do zabiegu:

Osoby najczęściej decydują się na ten zabieg ze względów estetycznych. Ich celem jest poprawa urody oraz stanu skóry. Poprawie ulega wtedy zwykle również ich zdrowie psychiczne, gdyż zwiększa się samoocena. Niekiedy lekarze mogą zalecić laserowe usuwanie owłosienia na przykład w przypadku zapalenia mieszków włosowych lub wrastania włosków po zastosowaniu innych metod depilacji.

Napisano na podstawie danych z artykułu: https://www.ckm.pl/active/depilacja-laserowa-vectus-gdynia,20979,1,a.html

Przeciwwskazania do zabiegu:

Mimo iż ten rodzaj depilacji jest odpowiedni dla każdej osoby to istnieją choroby lub stany, które uniemożliwiają chwilowo lub na stałe skorzystanie z laserowego usuwania włosków. Takimi przeciwwskazaniami są między innymi:

  • ciąża i karmienie piersią
  • świeża opalenizna
  • podrażniona lub przesuszona skóra
  • aktywne infekcje skóry i/lub otwarte rany
  • terapia retinoidami
  • rozrusznik serca
  • choroby takie jak łuszczyca, bielactwo, w niektórych przypadkach cukrzyca i epilepsja